هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

چگونه با تغییر شیوه تنفس می توان لاغر شد!

TMB coaching breath

در بخش دیگری از مربی گری جسم به شما خواهیم آموخت که چگونه با تغییر در شیوه ی تنفس بتوانیم به لاغری و کاهش وزن برسیم.

همه ی ما در دوره هایی برای لاغری راه های سخت و خسته کننده ای را رفته ایم و رژیم های پر محدودیتی را امتحان کرده ایم ولی نتیجه ی دلخواهمان را نیافته ایم. در بخش دیگری از مربی گری جسم به شما خواهیم آموخت که چگونه با تغییر در شیوه ی تنفس بتوانیم به لاغری و کاهش وزن برسیم.

یکی از روش های بسیار آسان برای لاغری و کاهش وزن اضافی، تغییر شیوه های تنفس و آموختن راه های صحیح نفس کشیدن است. کافیست کمی روی جسن تان تمرکز داشته باشید تا تاثیر کوچکترین تغییرات در الگوهای جسمی و عادات فیزیکی تان را به بهترین نحو و در راستای رسیدن به اهدافتان از جمله لاغری و تناسب اندام در یابید.

در لاغری به سبک تی ام بی شیوه ی نوینی از فیتنس به شما آموخته خواهد که در آن ورزش های سنگین و رژیم های لاغری اولویت نیستند، بلکه هدف اول تسلط و مربی گری روی جسم خودتان (Self Coaching)  و رسیدن به تناسب اندام خاص خودتان است.

TMB coaching breath

یکی از مباحث بسیار مهم در لاغری با متود تی ام بی TMB  اصلاح شیوه ی تنفس مان است. تی ام بی TMB به شما یاد خواهد داد چگونه می توانید با درست نفس کشیدن شاهد کاهش وزن و رسیدن به لاغری و وزن ایده آل تان باشید. شما با آگاهی روی تنفس و نحوه ی نفس کشیدنتان می توانید به کنترل و مدیریت بسیاری در زمینه ی لاغری و تناسب اندام جسم تان دست پیدا کنید. و برای پی بردن به اهمیت تنفس در نظر داشته باشید که حدود ۷۵ درصد افراد چاق دارای مشکلات تنفسی هستند. شما در بسیاری از بیماری های جسمی آثار مشکلات تنفسی را هم خواهید دید. برای مثال بیش از ۱۵۷ نفر از ۲۰۰ بیمار بستری قلبی دارای مشکلات تنفسی هستند. حتی در بسیاری از اختلالات خلقی و اضطرابی نیز تاثیر تنفس صحیح را در کاهش علایم اضطراب و استرس خواهید دید.

شما با آموختن شیوه های صحیح تنفس علاوه بر لاغری شاهد تغییرات مثبت دیگری در جسم و روحیه و حال تان خواهید شد.

درست نفس کشیدن و رسیدن اکسیژن صحیح به بدن موجب افزایش متابولیسم و سوخت و ساز بدن می شود و در نتیجه روند و پروسه ی لاغری را تشدید می کند.

تنفس یکی از راه های موثر در سوزاندن چربی های مضر بدن است. به همین دلیل است که در روش تی ام بی TMB بر شیوه های درست نفس کشیدن برای لاغری تاکید فراوانی می شود. زیرا حدود ۸۰ درصد چربی سوخته شده در بدن از راه ریه ها و تنفس از بدن خارج می شود.

در نظر داشته باشید که ورزش کردن بدون اصلاح شیوه های تنفسی تان در راستای تنفس درست منجر به لاغری نخواهد شد. اکسیژنی که از طریق تنفس به بدنتان می رسانید در لاغری و کاهش وزن و سوزاندن کالری های اضافی بدن تان تاثیر مستقیم و چشمگیری دارند.

TMB coaching breath

یکی دیگر از دلایل حایز اهمیت بودن درست نفس کشیدن این است که تنفس صحیح و آرام به کاهش استرس شما تا حد زیادی کمک خواهد کرد. از این جهت در تی ام بی TMB آگاهی و تمرکز روی حالات بدن به شدت مهم و ارزشمند است زیرا زمانی که شما دچار اضطراب می شوید ریتم تنفس تان نامنظم و بهم ریخته و سطحی می شود، و اکسیژن رسانی به بدن درست انجام نخواهد گرفت و در نتیجه منجر به لاغری و چربی سوزی نخواهد شد. اما با آگاهی می توانید تنفس تان را آرام و شمرده کنید و فراموش نکنید که تنفس صحیح عنصر بسیار مهمی در کاهش وزن است.

مدرس دوره های nlp احمد نوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
سلام دوست قدرتمند!
میتوانید سوال خود را در WhatsApp از ما بپرسید