احمد نوری نویسند و سخنران و محقق در زمینه NLP و مبتکر روش TMB در ایران

سلام من احمد نوری هستم.

حدود 18 سال پیش با NLP آشنا شدم و این آشنایی منجر به موفقیت های چشمگیر من شد.یادم هست روز اول که کلمه NLP را شنیدم فکر کردم این روشی برای شکستن اجسام سخت است.

شاید به خاطر این بود که مقاله NLP را در مجله سیاه مطالعه کردم.مقاله ای که منجر به تماس تلفنی من شد و آن تماس زندگی من را متحول نمود.

NLP از احمد نوری به شدت خجالتی یک نویسنده و سخنران با موقعیت کشوری و به زودی فرا ملی ساخت.

NLP به من کمک کرد تا حتی تحصیلات خودم را در رشته علوم ارتباطات و مدیریت ادامه دهم.

NLP به من کمک کرد تا عزت نفس فراموش شده خودم را دوباره بازیابی کنم.

WhatsApp Image 2021 09 28 at 5.05.43 PM
WhatsApp Image 2020 11 24 at 08.15.29
WhatsApp Image 2020 11 22 at 13.28.27
WhatsApp Image 2018 12 15 at 8.31.21 PM

NLP مرا به ثروت و قدرت روز افزون و محبوبیت و آزادی احساسی رساند و در نهایت در سال 1394 NLP  مرا به یک محقق با دستاوردی بی نظیر تبدیل کرد و من موفق شدم بر اساس این متد روش TMB را ابداع کنم که با این روش ذهنی خودم و بیش از صدها نفر را با کاهش وزن بدون ورزش و رژیم روبرو نمایم.

NLP را تقریبا در اقصی نقاط ایران تدریس نموده ام.

در سازمانهایی چون مس سرچشمه کرمان،شرکت ملی گاز،ندامتگاههای کشور،سازمان بهزیستی،شرکت هایی چون بیمه،پدافند هوایی ارتش،ادارات مختلف آموزش و پرورش،مدیران شهرداری ها،کارکنان نیروی انتظامی،گلد ایران،دوره های تربیت مدرس،مدیران عامل و مدیران فروش، بازاریابان،وکلا ،پزشکان،روانشناسان،اساتید دانشگاههای ایران و معلمان و برای عموم مردم تدریس و تمرین داده ام.

اگر از من بپرسند قرار است در این وبسایت چه کار متفاوتی انجام بدهم خواهم گفت هدف من در این وبسایت تلاش برای تبدیل شدن به یک مرجع درخصوص NLP کاربردی است.

من همیشه میگویم NLP به مصداق رشته ریاضی است که بعد از دیپلم به استناد ریاضی میتوانید در انواع رشته های فنی و مهندسی ادامه تحصیل دهید و به عبارتی پایه رشته فنی و مهندسی است.

از نظر من NLP همان ریاضی است و کاربردهای آن به مانند همان رشته های مهندسی می باشند.

بنابراین من تصمیم دارم کاربرد  NLP را در موفقیت فردی و توسعه شخصی ، تناسب اندام،بازاریابی،مدیریت فروش و در یک جمله در ثروت و سلامت و معنویت تدریس نمایم.

با جرات میتوانم بگویم و به شما قول بدهم که تعداد کسانی که این روش را در ایران اجرا نموده اند به تعداد انگشت های یک دست هم نمیرسد که به احتمال زیاد بیشترین تحقیقات و تجربیات متعلق به خود من، احمد نوری هست.

پس اگر به دنبال NLP کاربردی هستید تا سریعتر و موشکافانه تر به نتیجه دلخواه برسید لطفا مرا همراهی کنید.

چرا من NLP کاربردی را تدریس میکنم؟

دوست دارم این قسمت از نوشته های مرا با دقت مطالعه نمایید.

علت اصلی تدریس NLP کاربردی توسط من اینست که در چند سال گذشته افراد متعددی با عناوین دهن پر کنی چومن کوچ NLP، مستر NLP  یا مستر بین المللی NLP متولد شده اند که بدون هیچ گونه مطالعه جانبی به تمام علوم انسانی سرک میکشند و بیشترین اعتبارشان نه به مطالبشان بلکه به مدارکشان که در ایران هیچگونه اعتباری ندارد است.

البته آنها مقصر نبوده و عده ای از اساتید محترم به جای تلاش برای کاربردی کردن NLP ، تلاش برای پرورش مربی NLP میکنند و این نه با استانداردهای جهانی همخوانی دارد نه با درک افراد مختلف.

بنابراین تمام تلاش خود را خواهم کرد تا با الگوگیری از پدیده های جهان NLP  ، تیم تحقیقاتی احمد نوری شما را از سردرگمی های بسیار خارج نموده و شاهد رشد ثروت،سلامت و معنویت شما باشم .

من روی قول و تعهد خود نسبت به شما عزیزان هستم و این تصمیمی است که در محضر خدا گرفته شده و عملی خواهد شد.

 

حتما محصول قدرت NLP من را تهیه کنید:

دوره کارگاهی و تکنیکال قدرت NLP

چگونه با تكنيك هاي nlp در ٥ دقيقه در ديگران نفوذ كنيم؟

اين پكيج در شش قسمت آماده شد و قابل دانلود ميباشد

میتوانید کتابهای احمد نوری را نیز دانلود نمایید.
مدارک و گواهینامه
مدارک و گواهینامه
مدارک و گواهینامه