هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ثروت هاي رايگان در جهان هستی

ثروت هاي رايگان در جهان هستی

ثروت رایگان؛ ثروت در واقع به تمام منابع و اشیا و داشته هایی که در اختیار یک فرد برای داشتن راحتی و رفاه در زندگی قرار داره گفته میشه، ثروت یا به طور طبیعی وجود داره یا غیر طبیعی و ساخته دست بشره که به دو صورت مستقیم یا غیرمستقیم میشه از ثروت استفاده کرد

معنای ثروت در موفقیت

همه ما در نگاه اول و تعریف ساده تری از ثروت به پول فکر می کنیم و برداشت ما از کلمه ثروت همون پول و اسکناسه و بارها شنیدیم، و گفتیم که هرکسی پول بیشتری داشته باشه لزوما ثروتمندتره.

اما باید بهتون بگم که پول هم جزیی از ثروت می تونه باشه، بله درست شنیدید خود پول به معنای ثروت نیست و پول یا دارایی یک بخش مهم از ثروته که در ادامه تموم موارد ثروت رو باهم بررسی میکنیم.

ثروت های طبیعی که در جهان هستی ما وجود دارن مثل منابع بی شمار آب دریاها و اقیانوس ها، انرژی پایان ناپذیر خورشید، جنگلها، دشت ها، کوهها چشمه ها و رودها، علفزارها، نیروی جاذبه ماه و وجود ستارگان، کهکشان ها و…

کلی منابع دیگه از ثروت های طبیعی در جهان هستی وجود داره که اگه بخوایم تک به تک بنویسیمشون یه لیست بلند بالا که انتهایی نداره باید نوشته بشه. این ها ثروت ها و منابع طبیعی هستن، که اصلا ربطی به پول فیزیکی ندارن،

و بشر با استفاده ازین منابع و ثروتهای بی نهایت می تونه به پول و دارایی نامحدود برسه. اگه و فقط اگه درست و با طراحی و برنامه ریزی از این منابع استفاده کنه، این منابع برای هر شهر یا کشور یا قاره ای منابع ملی و ثروت های خدادادی که مربوط به اون ناحیه هستش محسوب میشه.

ثروت هاي رايگان در جهان هستی

شگفت انگیز ترین باورهای ثروت آفرین

-من آهنربای جذب پول و ثروتم و توانایی به دست آوردن پول زیاد و نامحدود رو در وجودم دارم.
-پول به راحتی و آسونی به دست میاد و کسب پول و درآمد برای من کار بسیار لذت بخش و خوشایندیه.
-پول نه تنها منو از خدا دور نمیکنه ،بلکه میتونه یه نقطه عطف در روابط توحیدی من با خدای خودم باشه.
ازاونجایی که من با داشتن پول به امنیت مالی می رسم راحت تر می تونم با خدای خودم ارتباط برقرار کنم، که در بحث امنیت مالی در پایین کامل این موضوع رو توضیح میدم. پول می تونه یکی از عوامل خوشبختی زندگی هر انسانی باشه.
-ما به دنیا اومدیم که خوشبخت ،ثروتمند ،آسوده و شاد باشیم و این دقیقا اصل توحیدی و هدف ما از به وجود اومدن بر روزی زمین خداست.

اگه من در خانواده ای فقیر و بی پول به دنیا اومدم مقصر نیستم ولی اگه در همین شرایط تا ابد باقی بمونم گناهی بس نابخشودنی مرتکب شدم، چون خدا ما رو به دنیایی آورده که پراز ثروت و فراوانیه و من باید از این همه ثروت و منابع خدادادی و طبیعی استفاده کنم و خودم رو به ثروت و پول برسونم.

پخش ویدیو
مدرس دوره های nlp احمد نوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
سلام دوست قدرتمند!
میتوانید سوال خود را در WhatsApp از ما بپرسید