هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کاهش وزن با متد توازنی TMB ( قدرت فکر، ذکر، جسم )

Loose Weight With TMB

شاید نام تی ام بی TMB برایتان تا کنون نا آشنا بوده باشد، اما اگر از قدرت و معجزه ی آن با خبر شوید، دیگر درنگ نخواهید کرد برای کشف شگفتی های دنیای پر رمز و راز TMB.

لاغری و تناسب اندام امروزه دغدغه ی بسیاری از ماست. و شاید هر کدام مان انواع و اقسام روش هایی را که انتظار داشتیم به لاغری ختم شوند را امتحان کردیم، اما به نتیجه ی دلخواه و مطلوب مان نرسیدیم. روش هایی نظیر رژیم های سفت و سخت و غیر استاندارد، ورزش های سنگین، تغییر سبک خوراک نظیر دوره های خام خواری و گیاه خواری، جراحی های لاغری و غیره… اما چرا پاسخ دلخواه ظاهر نشد؟ اینطور به نظر می رسد که برای لاغری چیزی بیش از اینها لازم است که ظاهرا به آن توجه نمیکردیم. چیزی که به فعالیت های فیزیکی ختم نمی شود.

روش تی ام بی TMB با یک تئوری قوی وارد شد و به صورت عملی این تئوری را اثبات کرد، که شما برای لاغری و کاهش وزن خود نیاز ندارید رژیم های سخت و طاقت فرسا، و ورزش های سنگین، یا دردهای جراحی های لاغری را تحمل کنید. و به جای آن می توانید با تمرکز و تسلط روی فکر و جسم تان از قدرت خارق العاده ی ذهنتان بهره مند شوید و کاهش وزنی بی دردسر را تجربه کنید.

متد متداول این روزها برای لاغری ابتدا رژیم های سفت و سخت غذایی است! بدون اینکه در نظر بگیریم این رژیم ها نمی توانند متناسب با عملکرد فیزیولوژیکی هر شخصی عمل کنند. و دارای محدودیت هایی هستند که گاها آنها را نادیده می گیریم و برای لاغری ضرر های جبران ناپذیری به خود میزنیم. امروزه با توجه به سبک زندگی ها و خوراک نامناسب، اکثر ما دچار ناراحتی های معده ای هستیم، و دیده شده بسیاری از غذاها و یا منع شدن های غذایی سفت و سخت درد های ناحیه معده برایمان به همراه داشته. مورد مهم دیگر در رژیم های غذایی، مستعد کردن بدنتان برای مبتلا شدن به کبد چرب است. و مضرات دیگری نظیر ریزش مو، بی حالی و سستی، افت ناگهانی فشار، یبوثت و حتی به لحاظ روانی نیز تاثیرات منفی روی خلق تان خواهد گذاشت.

روش دیگر ورزش های سنگین با شرط تعریق است. نمی توان انکار کرد که ورزش برای سلامتی تان بسیار حایز اهمیت است، اما این را هم نمی توان نادیده گرفت که عده ی بسیاری به دلیل کهولت سن و یا مشکلات فیزیکی عمومی قادر به انجام آن فعالیت ها نیستند و حتی یک پیاده روی ساده می تواند تا حد زیادی به کمر و زانوی شان آسیب برساند.

در مورد جراحی های لاغری هم که مشخصا هر کسی حاضر نخواهد شد چنین ریسکی کرده و بدن و سلامتی اش را تا این حد به خطر بیاندازد. جراحی های لاغری روش های پر هزینه ای از نظر جسمی و مالی هستند. هزینه های هنگفتی که برای لاغری با جراحی های زیبایی پرداخت می کنید و در ۹۰ درصد موارد چاقی تان برگشت پذیر بوده و تمام تلاش ها و هزینه هایتان را از بین می برند. جدای از اینها جراحی های لاغری به دلیل مراقبت های شدید و خاص پس از آنها، بسیار پر دردسر و پر خطر می باشند.

Loose Weight With TMB

با در نظر گرفتن تمامی این جوانب روشی تحت عنوان تی ام بی TMB ارایه شده که به شما خواهد آموخت چگونه با تمرکز و تسلط روی ذهن، فکر و بدنتان قادر خواهید بود وزنتان را کاهش داده و به حالت دلخواه برسانید. روشی که علاوه بر حالت های فیزیکی، حالت های روحی و ذهنی تان را هم در نظر گرفته و شما را به لحاظ روحی و ذهنی آماده ی لاغری و کاهش وزن می کنند، و این کار باعث می شود دیگر ولع و حرصی را که در طول رژیم های غذایی سخت تجربه می کنید را دیگر نداشته باشید. و با تی ام بی TMB با آرامش و خیالی آسوده، در کنار مراقبت از جسم و روحتان آهسته آهسته به سمت لاغری پیش روید و به نتیجه ی دلخواهتان دست یابید.

مدرس دوره های nlp احمد نوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
سلام دوست قدرتمند!
میتوانید سوال خود را در WhatsApp از ما بپرسید