هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

دلایل قانع کننده برای کاهش وزن با متد TMB

Loose Weight With TMB

برای کاهش وزن و لاغری راه های متفاوت و زیادی وجود دارد. اما ما به شما دلایل قانع کننده ای خواهیم داد که بدانید چرا کاهش وزن با متد تی ام بی TMB به نفع شما خواهد بود. راه های زیادی برای لاغری وجود دارد که به سرعت وزنتان را کاهش خواهد داد، اما این را در نظر بگیرید که هر کاهش وزنی به شما تناسب اندام نخواهد بخشید.

Loose Weight With TMB

روش TMB در تلاش است با متد و شیوه های آزمون شده و پاسخ مثبت گرفته اش در کنار کاهش وزن شما را به تناسب اندامی که وابسته به رژیم های سفت و سخت و ورزش های سنگین نیست برساند.

۱- ایجاد تغییرات مثبت همه جانبه در فرد و سبک زندگی اش: نکته ای بسیار مهم که در متد تی ام بی TMB به آن تاکید می شود، این است که کاهش وزن یک تغییر یک جانبه تک بعدی نیست. یعنی برای کاهش وزن تنها تغییر در سبک خوراک و رعایت محدودیت های غذایی کافی نیست. تی ام بی معتقد است با تغییر در ژست ها، کلام و تفکر خویش خودتان را به سمت تناسب اندام خواهید برد. پس به این نتیجه میرسیم یکی از مزایای مهم لاغری به روش تی ام بی TMB ایجاد تغییرات مثبت و تحولات فردی در سایر ابعاد و جنبه های زندگی ست. و شما میباست فکر، ذکر و عمل تان را در یک راستا و برای رسیدن به یک هدف مشخص تربیت و مربی گری کنید.

۲- تقویت تمرکز ایجاد تعادل: نکته ی دیگر در لاغری به روش تی ام بی TMB متمرکز شدن روی جسم، کلام و تفکرتان است. با تمرکز روی اندام و عملکرد و خواسته هایتان می توانید بدون محدودیت های رژیمی و ورزش های سنگین، بدنتان را در جهتی که می خواهید هدایت کنید و با ایجاد تعادل میان ۳ جنبه ی مهم و حایز اهمیت وجودتان یعنی فکر، ذکر و جسم تان به تعادلی پایدار در اندام تان نیز دست پیدا کنید.

۳- تغییر الگوهای نا کارآمد ذهنی: متد تی ام بی TMB همه چیز را به جسم تان واگذار نمی کند و انتظار رعایت سفت و سخت رژیم های غذایی را از شما ندارد. اتفاق مثبتی که در لاغری با روش تی ام بی TMB رخ می دهد ایجاد تغییرات مثبت در پاره ای از الگوهای نا کارآمد و آسیب زای ذهنی افراد است. در تی ام بی به شما آموزش داده می شود که روی الگو های ذهنی خود متمرکز شده و کار کنید و در جهتی که برای سلامت جسمی و روانی تان کارآمد تر است آنها را هدایت کنید.

Loose Weight With TMB۴- غلبه بر محدودیت ها: یکی از مهم ترین رخداد هایی که در لاغری به روش تی ام بی TMB شاهد آن خواهید بود، این است که با که با ابراز های این متد یعنی خود آگاهی، تمرکز و سنجش قادر خواهید بود بر ناتوانی ها و محدودیت های فیزیکی خود غلبه کنید و شاهد تغییرات و پاسخ های مثبت فیزیکی چشمگیری در کنار کاهش وزن در اندامتان باشید.

۵- یافتن نقاط ضعف و تبدیل آنها به نقاط قوت: در لاغری به کمک شیوه ی تی ام بی شما فقط در جهت از بین بردن مشکلات اندامتان بدون آگاهی پیش نمی روید. بلکه با آگاهی کامل و سنجش خود ایتدا بر تمامی نقاط ضعف خود واقف می شوید و با پذیرش آنها سعی و تمرین در راستای تبدیل آنها به نقاط قوت می کنید. شما با این روش یاد خواهید گرفت هیچ مشکلی حل نشدنی نخواهد بود تا وقتی شما بتوانید روی جسم، فکر و ذکر تان تسلط و مربی گری داشته باشید.

مدرس دوره های nlp احمد نوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
سلام دوست قدرتمند!
میتوانید سوال خود را در WhatsApp از ما بپرسید