هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

تغذیه ی مدیران و رهبران موفق جهان

TMB Coaching Food

یک مدیر یا رهبر موفق و برجسته بودن علاوه بر توانمندی ها و استعداد های درونی نیاز به داشتن فاکتور های تاثیر گذار بیرونی و ظاهری نیز می باشد. کاریزما، استایل و ژست یک مدیر در وهله ی اول بیشترین تاثیر را روی ارتباطات شما خواهد گذاشت.

موفقیت و کسب موقعیت اجتماعی عالی شاید یکی از رویاهای مشترک همه ی انسان ها باشد. انسان ها در بسیاری از دوره های زندگی خود کوشیده اند تا خودشان و زندگی شان را از جنبه های مختلفی اعم از شغلی، مالی و یا حتی ظاهری تا حد بالایی ارتقا دهند. اما چه چیزی بیشتر از تلاش شان میبایست داشته باشند تا فاکتور های موفقیت را بیش از سایرین دارا باشند و صاحب موقعیت هایی شوند که دیگران نیستند. رسیدن به جایگاه موفقیت آرزوی هر کسی ست، اما شما نیز باید خصوصیاتی داشته باشید تا مناسب آن جایگاه باشید. علاوه بر توانمندی های ذاتی و مدیریتی، فاکتور های ظاهری تاثیر بسیار زیادی در مدیریت و رهبری شما خواهند داشت. و اگر شما از این فاکتور های ظاهری برخوردار نباشید جایگاهتان مانند لباسی خواهد بود که به تن شما ننشسته است و به شما نمی آید.

شما برای یک مدیر یا رهبر موفق و برجسته بودن علاوه بر توانمندی های درونی نیاز به داشتن یک سری المان های بیرونی و ظاهری نیز دارید. تا کاریزمای لازم برای یک مدیر تاثیرگذار را داشته باشید.

  • یکی از چالش های مدیر و رهبر موفق بودن تغذیه ی مناسب است. شما باید یاد بگیرید عادات غذایی سالم را در خود پرورش و رشد دهید. برای خود برنامه ی غذایی منظم و سالمی بچینید و برای رعایت آن تلاش کنید. زیرا عادات غذایی سالم شما را متمرکز تر، با انگیزه تر و از لحاظ روحی آرام تر خواهند کرد. تغذیه ی سالم برای شما جسمی سالم تر به دنبال خواهد داشت و حتی رفته رفته شما را به سمت تناسب اندام بیشتری خواهد برد، و همین موجب آن می شود که احساس عزت نفس و اعتماد به خویش در شما هر روز شکوفا تر شود.

برای اثبات تاثیر تغذیه ی رهبران و مدیران در موفقیت شان، یکی از کار آفرینان مطرح دنیا به نام تیم فریس Tim Ferriss اقدام به پژوهشی در این زمینه میان رهبران و مدیران موفق و بزرگ دنیا نمود. او می خواست در این پژوهش به تاثیرات مهم و کارآمد نوع تغذیه ی افراد در سبک زندگی شان پی ببرد. از این رو با افراد موفق بسیاری در سرتاسر دنیا شروع به گفتگو و مصاحبت در زمینه ی تغذیه، عادات رفتاری و روتین آنها و حتی ژست های روزانه شان کرد. نکته ی مشترکی که در میان تمام این افراد موفق به چشم میخورد، تاکید آنها بر نوع تغذیه و عادات غذایی سالم بود.

TMB Coaching Food

آنها تاکید می کردند بهتر است روزانه در ساعات مشخص و به میزان مشخصی وعده هایی غذایی را باید صرف کرد. زیرا بدن پس از مدتی نسبت به خوراکش شرطی می شود و اگر در این سیستم منظم خللی ایجاد شود، پاسخ جسمانی بدن روی کیفیت عملکرد شخص تاثیر منفی خواهد گذاشت. برای مثال موجب بهم ریختن تمرکز فرد می شود یا حتی سیستم خوابش را بهم می ریزد.

به عنوان مثال یکی از مدیران و رهبران موفق در ارتباط با الگوی تغذیه اش بیان کرده بود که هر صبح فقط و فقط یک اسموتی شامل میوه های مشخص می نوشد و یا خود این محق یعنی تیم فریس هر صبح چای تیتانیوم برای صبحانه مصرف م کند.

به طور کلی تمامی رهبران و مدیران موفق و برجسته ی دنیا  معتقد اند داشتن یک برنامه ی منظم و عادات سالم غذایی برای سبک تغذیه و آگاهی کافی روی آنچه بدن نیاز دارد برای هشیار تر بودن و سالم تر بودن، شما را متمرکز تر، با انگیزه تر و با انرژی تر خواهد کرد.

مدرس دوره های nlp احمد نوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
سلام دوست قدرتمند!
میتوانید سوال خود را در WhatsApp از ما بپرسید