هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ان ال پی و افراد موفق و شناخته شده در جهان

ان.ال.پی و سلبریتی ها و افراد شناخته شده جهان

ان ال پی و افراد موفق و شناخته شده در جهان

قویتر افراد کسانی هستند که موج سواری را بر روی ناآرام ترین امواج یاد میگیرند و در این زمانها  بهترین نسخه خود را ارایه میدهند.

به خصوص وقتی ابزار ان ال پی  (NLP) برای عبور از اقیانوس نا آرام زندگی ، شخصی و شغلی وجود دارد ، چرا سعی می کنید راه های سخت تری را طی کنید.

 هنگام شروع شغل یا انجام ایده ای جدید روش های ان.ال.پی به راحتی میتواند شما را به نتایج عالی در آن زمینه برساند.

با یاد گرفتن روش های ان ال پی (NLP) میتوانید ،در ارتباطات خود با دیگران موثرتر و همچنین به افزایش اعتماد به نفس خود ، به صورت شگفت انگیزی کمک کنید.

وقتی می خواهید یک انسان جذاب و کاریزماتیک باشید و در ارتباطات خود  ماندگارترین تاثیرات را بگذارید  مدل ها و تکنیک های ان ال پی (NLP) به صورت شگفت انگیزی میتواند به شما کمک کند.

حتی در زمانی که دوستان یا نزدیکان شما با مسئله و مشکلی دست و پنجه نرم میکند و نمیخواهد در رابطه با آن با شما صحبت کند شما با روشهای  ان ال پی  به راحتی میتوانید او را به بهترین راه حل راهنمایی کنید.

با استفاده از ان ال پی (NLP) ،شما میتوانید الگوها و عاداتی که هنگام شب و روز شما را آزار می دهد از بین برده  و به آرامش بزرگی برسید.

 با ان.ال.پی شما اعتقاد به ناتوانی را با یک باور جدید، من میتوانم جایگزین کرده و الگوهای ان ال پی (NLP) در این راه به شما کمک های زیادی خواهند کرد.

حتی ان ال پی در زمانی که نیاز به ایده پردازی و خلاقیت دارید به تفکرات شما کمک کرده و با استفاده از روش های آن میتوانید ایده های خلاقانه خود را به یک طرح واقع بینانه تبدیل  کنید.

چه چیزی تعیین کننده پیشرفت انسانها است؟

میلیونها نفر از انسانهای موفق در جهان هستند که از روش های ان.ال.پی برای موفقیت شخصی و شغلی خود استفاده کرده اند که در اینجا ، تعداد اندکی از آنها را نام میبریم.

اپرا وینفری Opera winfrey ان ال پی و افراد موفق

اپرا وینفری Opera winfrey تهيه كننده و هنر پيشه و مجري موفق آمريكايي كه دارنده جايزه اسكار و كانديداي جايزه گلدن گلوپ بوده است میگوید:ان ال پی به من کمک می کند تا مخاطبان را مدیریت و به آنها انگیزه دهم و این شگفت انگیز است.

جي كي رولينگ j.k.rowling ان ال پی و افراد موفق و شناخته شده در جهان

جي كي رولينگ j.k.rowling رمان نويس و فيلم نامه نويس بريتانيايي كه داستان هاي هري پاتر را نوشته است از روش های و تکنیک های ان ال پی استفاده میکند.

بيل گيتس  Bill gates ان ال پی و افراد موفق و شناخته شده در جهان NLP

بيل گيتس  Bill gates موسس شركت ماكروسافت و يكي از ثروتمندترين افراد جهان از روش های و تکنیک های ان ال پی استفاده میکند.

بیل کلینتون Bill clinton ان.ال.پی و افراد موفق و شناخته شده در جهان

بیل کلینتون Bill clinton چهل و دومين رييس جمهور آمريكا از روش های و تکنیک های ان ال پی استفاده میکند.

چری کول Cheryl cole ان.ال.پی و افراد موفق و شناخته شده در جهان

چری کول Cheryl cole خواننده و ترانه سراي موفق انگليسي همسر سابق اشلي كول بازيكن تيم فوتبال چلسي که برای کمک به بازیابی اعتماد به نفس خود از برنامه نویسی عصبی-زبانی ان ال پی استفاده کرده است.

گری هالیول Geri Halliwell ان.ال.پی و افراد موفق و شناخته شده در جهان

گری هالیول Geri Halliwell خواننده ترانه سرا و نویسنده موفق آمریکایی که گفته می شود قبل از معروف شدن ، توسط روش های ان ال پی “لیست خرید کیهانی” از اهداف خود ساخته است. از آن زمان تقریباً تمام اهداف موجود در لیست او واقعی شده اند.

انتونی رابینز Anthony Robbins  ان.ال.پی و افراد موفق و شناخته شده در جهان

انتونی رابینز Anthony Robbins  نویسنده، سخنران، مربی و بازیگر آمریکایی موفق جهان است که میگویدحرفه فروش خود را از صفر ساختم تا با استفاده از NLP بهترین انگیزه دهنده جهان شوم و او نویسنده کتاب غول درون را بیدار کنید و هزاران کتاب موفق دیگر در جهان است.

راسل برند  Russell brand ان.ال.پی و افراد موفق و شناخته شده در جهان

راسل برند  Russell brand استند آپ و كمدين موفق و معروف ايتاليايي ایست که میگوید ان.ال.پی یک نجات دهنده زندگی است. آقای Brand ، با استفاده از روش های ان.ال.پی  برای کمک به تغییر زندگی خود از یک دوست دار سینما به یک ستاره سینما استفاده کرده است.

گوروچاران سینگ    Curucharan singh  ان.ال.پی و افراد موفق و شناخته شده در جهان

گوروچاران سینگ    Curucharan singh  بوكسور حرفه اي و موفق هندي است که میگوید:ان.ال.پی از من یک چهره مشهور موفق ساخت. هدف بعدی من راه اندازی فیلم خودم هست.

کونال کومار Kunal kumar ان.ال.پی و افراد موفق و شناخته شده در جهانکونال کومار Kunal kumar هنر پيشهو کارگردان موفق هندوستاني است که میگوید:ان.ال.پی مسیر دستیابی به اهدافم را به من نشان داد.

مطالعه این مقالات نیز به شما پیشنهاد میگردد.

Nlp چیست؟

قوانین و کاربردهای nlp

احمد نوری

‫2 نظر

 • حسین نادری گفت:

  Nlp طبق شواهد بعنوان موتور محرکه افراد موفق عمل کرده لوازم است برای پیشرفت خودمان از این متد آزموده شده بهره های زیادی کسب نماییم
  با تشکر استاد قدرتمندم عالیجناب نوری عزیز

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
  سلام دوست قدرتمند!
  میتوانید سوال خود را در WhatsApp از ما بپرسید