هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

چرا می‌خواهید زنده بمانید؟

post 3 1 1024x993 1

دوره غیر حضوری‌ “چرا‌ دوست‌ دارید زنده بمانید؟”

(این محصول با دیدگاه NLP به سیستم ایمنی بدن می‌پردازد)

(مناسب برای بحران کرونا)

قیمت 1،200،000 تومان

با تخفیف ویژه این ایام خاص: 120،000 تومان

مخاطب: عموم مردم

مدت دوره: 10 جلسه، جمعا ۴۲۰ دقیقه

نوع دسترسی: دانلود به صورت جلسه به جلسه (۳ روز فاصله برای تمرین جلسات)

اینک تصمیم به شرکت در دوره دارم


کارشناسان دوره:

عرفان نوری: 09120164630

رامتین پورخالقی: 09136358866 

خانم گنجی: 09353034783

خانم یکتایی: 09030570318


ضمنا، جلسه اول این دوره را به شما هدیه می‌دهم!


توضیحات این صفحه را با دقت بخونید

و در انتها، فیلم جلسه اول را دانلود کنید

دیگر ترس از کرونا و هر ویروس فکری و جسمی کافیست!

با دیدن این‌ دوره، خودتان در مورد خودتان تصمیم خواهید گرفت!

“شناخت‌تان را نسبت به خودتان بیشتر کنید”

اگر انسان ها هیچ شناختی از خودشان نداشته باشند، با اولین اطلاعات ورودی به ذهن‌شان، طوری به‌هم می‌ریزند که با به وجود آمدنِ آن مشکل، آنقدر به‌هم‌ریختگی برای‌شان ایجاد نمی‌شود!

ترس و نگرانی به صورت بی‌رحمانه‌ای سیستم ایمنی بدن را به‌هم ریخته و فرد را از هر نظر آسیب پذیر می‌کند.

حال سوال من این است:

اگر به شما بگویند کرونا دارید، چه باز خوردی از خودتان نشان خواهید داد؟

اگر الان بفهمید همسایه شما دچار این بیماری شده است چی؟


عکس العمل شما در مواجه با این قبیل مسائل، نشانگر کیفیت توجه شما به خودتان است. شاید وقت آن رسیده تا در مورد شیوه زندگی خود تجدید نظر نمونده و با دلایل “چرا دوست دارید زنده بمانید” بیشتر اشنا شوید!


رابطه این دوره و کرونا چیست؟

با پیشرفت سریع علم، دانشمندان‌ هر روز کشفیات جدید را به جهان عرضه می‌کنند، و با اینکه این کشفیات، از کُرات مختلف گرفته، تا سفر به ماه، ساخت زیر دریاهایی عظیم الجثه، هواپیماهای غول آسا و غیره که همه اینها جای تحسین داشته و دارند، لیکن در این میان یک ویروس بالغ بر ۸۰ کشور جهان را درگیر خود نموده و احتمالا این روند رو به افزایش نیز خواهد بود.
ویروسی که برای نجات یافتن از آن تاکید بیشتر بر سیستم ایمنی بدن می‌شود. و چقدر این دستگاه سیستم ایمنی بدن عجیب و خاص هست که از هر منظری به بدن‌ نگاه میکنی جای بحث، گفت و گو و تحقیق دارد!

شاید عجیب ترین نگاه که در عین حال راحت ترین و تاثیرگذار ترین شیوه افزایش ایمنی بدنی است، جنبه های ارتباطی و ذهنی باشد.

بگذارید با اکتفا به تحقیقات، سخن بگوییم: در یک تحقیق بزرگ، به دانشجویان، فنون هیپنوتیزم (ارتباط با خود) و تصویر سازیِ راهبردِ افزایش خودارتباطی و خودشفادهی را یاد داده و به آنها در مورد برخی عملکردهای ویژه سلول های ایمنی بدن توضیحاتی داده شد. سپس هر دانشجو در تصورات شخصی خود شروع به افزایش قدرت دفاعی سلول‌های دستگاه ایمنی در برابر عوامل مهاجم کرد. دو هفته بعد از اجرای این آزمایش، سلول‌های دستکاه ایمنی موجود در نمونه‌‌های خونی و بزاق دانشجویان بررسی و با نمونه‌های قبل و بعد از آزمایش مقایسه شدند. یافته‌ها بیانگر این بود که تنها تغییر معنا دار آماریِ سلول‌های دستگاه ایمنی بدن، افزایش قدرت دفاعی آن‌ها در برابر عوامل خارجی بوده است.

آنچه از جلسات آغازین این دوره تا جلسات پایانی این دوره مشهود است، راه‌های افزایش خود ارتباطی و خود شفادهی طبیعی می‌باشد


سر فصل های دوره “چرا دوست دارید زنده بمانید؟”


1- چهار ستون سلامتی

امراض از آسمان نمی‌آیند، وقتی شما بلد باشید با خودتون و دیگران ارتباط برقرار کنید! وقتی بلد باشید چگونه از حواس پنج‌گانه و حتی حواس ششم و‌ هفتم استفاده کنید، بدون شک‌ نه تنها سالم خواهید موند، بلکه از‌ توان کافی برای رسیدن به خواسته‌های‌تان نیز برخوردار خواهید شد.

انعطاف‌پذیری، هدف‌سازی و تیزحسی، جنبه‌هایی از سلامت هستند که متاسفانه تا این بحران به سمت مردم جهان حرکت نکرده بود (بحران کرونا) از آن عافل بودند.

2- چگونه ذهن برای شفادهی برنامه‌ریزی می‌شود؟

شاید باورِ این‌ که برای برنامه‌ی ذهن باید از جسم شروع کرد، برای‌تان سخت باشد، ولی این یک واقعیت هست!

شما برای دور ساختن خودتان از تمام بیماری‌ها باید بتوانید ایمنی خودتان را افزایش بدهید. در این میان، ساخت یک ژست مطلوب می‌تواند شما را تا حد اعلایی کمک کند …

3- باور های ایمن ساز

باور‌ها بر بهبود بیماری‌ها تاثیر می‌گذارند.

بین ۲۰ تا۳۰ درصد بیمارانی که دچار حمله قلبی می‌شوند، به طور کامل درمان نمی‌شوند. تنها به این دلیل باورهای اشتباهی نسبت به خودشان دارند.

4- شفای آلرژی ها

آلرژی ها مسئله فوق العاده‌ای هستند و بایستی بسیار جدی گرفته شوند. آلرژی‌ها اغلب بر اثر خاطره ذهنی بر انگیخته می‌شوند. برای ایجاد آلرژی، حتما لازم نیست ماده آلرژی‌زا حضور‌ فیزیکی‌ داشته باشد، بلکه ممکن است که حتی فکر کردن در باره آن نیز به سادگی باعث بروز واکنش‌های آلرژیک‌ گردد. از این رو، در این‌ دوره تکنیک رهایی‌ از آلرژی‌ها آموزش داده می‌شود که با قاطعیت تمام می‌توانیم‌ بگوییم تنها با یکبار انجام دادن این‌ تکنیک‌، کمک‌ شایانی به شما خواهد شد!

5- حس هفتم و استعاره‌ها

اکثر ما با یک‌ مشکل به نام مرض “اسم تراشی” مواجه هستیم! این مرض موجب تقویت خیلی از مشکلات در ما می‌شود و برعکس بعضی از توصیف‌ها موجب تغییر و تسکین می‌شود. از این رو چه بگوییم، چگونه بگوییم، و چگونه توصیف کنیم، بحثی هست گسترده، که شما را با خودتان روبرو نمونده، فرایند بهبودی و‌ حتی پیشگیری را تسهیل می‌کند.

6- درد و لذت

درد یک مسئله واقعی است و کسی که درد می‌کشد، می‌تواند آنرا توصیف کند! دردهای عاطفی نیز این چنین هستند. پزشک‌، با نیت کاملا خیرخواهانه، آرام‌بخش تجویز می‌کند، اما آرام‌بخش علت اصلی یا مشکل را برطرف نمی‌سازد، بلکه فقط سرعت واکنش حواس را کندتر می‌کند. یعنی توانایی احساس کردن را از ما می‌گیرد.

در این دوره به بررسی کامل درد پرداخته شده است تا میزان دردهای جسمانی و عاطفی را به حداقل رسانیده‌ و شما را به یک لذت درونی برنامه‌ریزی کند. لذتی که در این‌ دوره مطرح است و‌ آموزش داده می‌شود‌، کاملا عملی بوده و‌ با انجام صحیح تمرینات مطرح شده به سمت درونی‌سازی شدن حرکت می‌کنید.

7- تعریف شما از استرس

تسلط بر دنیای خارج از خود، نه قابل پیش‌بینی است، نه قابل کنترل. کسانی که تلاش می‌کنند بر دنیای خارج مسلط شوند، در دام‌ استرس خود را گرفتار نموده، ایمنی بدن را کاهش داده و‌ مستعد انواع بیماری‌های جسمی‌ و روحی‌ می‌شوند.

راه‌کارهای ارائه شده و کاملا عملی که در این دوره مطرح می‌شود، مطمنا تعریف شما را از استرس تغییر داده و دریچه جدیدی را به سوی‌ شما باز می‌کند.

8- نگرانی و امید

وقتی بلایی برمی‌خیزد، خودِ آن بلا به اندازه کافی بد و نامطلوب است، اما نگرانی در باره پیامدها و عواقب آن به قدری مسئله را تشدید می‌کند، که اصل ماجرا به طور کل، ماهیت خود را از دست می‌دهد.

یا به عبارتی نگرانی مردم مثل این روزها (چرا می‌گویم این روزها؟ چون‌ دوره فقط برای کرونا نیست، کرونا یکی از مواردی هست که می‌شود از این دوره برای برطرف کردن آن نیز استفاده نمود. دانش آمور رشته ریاضی فقط برای مهندسی عمران درس نمی‌خواند، رشته ریاضی صدها کاربرد دیگر نیز دارد) خواب را مختل، کمر درد را شدیدتر و مشکلات گوارشی نظیر نفخ و تورم روده‌ای ایجاد می‌کند. به عبارتی ما قابلیت نگران شدن در برابر هیچ‌ چیز را داریم!

در این دوره ساختار نگرانی به طور کامل بررسی و راه‌کارهای عملی با تمرینات ذهنی به صورت مستفیم در دوره ارائه خواهد شد.

9- پیری سالم

تا چه زمانی می‌خواهید زنده بمانید؟

این‌ سوالی است که افراد یا از‌ خودشان نمی‌پرسند، یا‌ جرات‌ جواب دادن به آن را‌ ندارند! متاسفانه بسیاری‌ از آدم‌ها معنایی که از پیر شدن در ذهن دارند‌، مقولاتی همچون ناتوانی، از دست دادن توانایی ذهنی، و اُفت کیفیت زندگی است.

در این دوره به بررسی سنین سه گانه پرداخته شده و متد پیری سالم به صورت عملی آموزش داده می‌شود.

10- مرگ و پایان ماموریت شما

تا زمانی که مرگ را انکار کنیم، نیروی به وحشت انداختن ما همچنان در آن باقی خواهد بود و ما هرگز آمادگی پذیرفتن آنرا نخواهیم داشت. در این‌ دوره تکنیک‌های فوق العاده‌ای هست که به ما کمک می‌کند. ترس از مرگ را کنترل نموده و شیوه‌های مرگ خود را انتخاب کنیم. به راستی مرگ‌ آخرین ماموریت ما بروی زمین است.حال، اینکه چگونه بتوانیم آخرین ماموریت خویش را به اتمام برسانیم، هنری است که در‌ این دوره می آموزیم.

شاید بگوییم مرگ‌ دست خداست، اما مسئله‌ای که لازم است توجه کنیم اینجاست: با هدف زندگی کردن و کاربرد آن در توسعه شخصی!
دوست داریم این بحث‌ زیبا را در دوره دنبال کنید!

آمدید به سایت mp3 image

مدرس دوره کیست؟

احمد نوری

  • مدرس و مشاور بیش از ۵۰ سازمان دولتی و خصوصی
  • نویسنده و مترجم ۳ عنوان کتاب (او شدیدا علاقمند به مباحث فیزیولوژی و عصب‌شناسی و کاربرد آن در توسعه شخصی هست. کتاب ژست‌های نامطلوب او را حتما مطالعه کنید)
  • موسس و پایه‌گذار رویکرد VLS (راهبری آینده‌دار در سازمان‌ها و کسب‌وکارها)
  • کوچ بین المللی NLP. وی تا کنون در خصوص کاربرد NLP در توسعه شخصی، NLP در آموزش و پرورش، NLP در مدیریت و رهبری، NLP در ورزش، NLP در بازاریابی و فروش، صدها ساعت آموزش داده است.
  • کارشناس دعوتی صدا و سیما
  • مدیر عامل موسسه خدمات پژوهشی رهیافت تحولات فکری
  • سخنران بیش از ۳۰۰۰ هزار سمینار در اقصی نقاط ایران

در صورت وجود هرگونه ابهام، پاسخ سوال خود را در زیر بیابید.

یا با کارشناسان ما تماس بگیرید


عرفان نوری: 09120164630

رامتین پورخالقی: 09136358866

خانم گنجی: 09353034783

خانم یکتایی: 09030570318


سوالات متداول


بعد از دوره چه اتفاقی برای من می‌افتد؟

  • به یک ایمان فوق العاده نسبت به عملکرد بدنتان در خصوص بیماری‌ها می‌رسید.
  • راهبری بر خویشتن پیدا‌ نمونده، تمامیت خود را برای رسیدن به اهداف بکار می‌گیرید.
  • با اجرای تمرینات فوق‌العاده دوره، ایمنی بدن را افزایش داده، سطح و کیفیت زندگی‌تان را ارتقا می‌دهید.

چرا احمد نوری شخصی مناسب برای آموزش دوره “چرا می‌خواهید زنده بمانید؟” است؟

او ۱۸ سال برای روی قدرت شخصی و بهبود فردی با NLP تحقیق و تدرس نموده و تنها فرد ایرانی در کشور است که ۲۸ ساعت NLP را در مقابل دوربین تدریس کرده است.

ظاهرا دوره خوبی به نظر می‌رسد، اما من فرصت ندارم!

اتفاقا چون فرصت ندارید، در معرض خطر هستید! کسانی که فرصت برای توسعه شخصی خود ندارند، از چند مسئله مهم یا رنج می‌برند، یا در آینده بطور ناگهانی به چند مسئله مبتلا‌ خواهند شد! (این مسئله را با صراحت در تمام کتب مربوط به فیزیولوژی پزشکی‌ می‌توان یافت)

 

این دوره به نوعی الزام شما است تا بتوانید هر طور شده خودتان را تغییر و بهبود ببخشید!
‌این‌ دوره‌ برای‌ درخت‌ها‌ هم‌ لازم‌ است‌! چه‌ برسد‌ به‌ آدم‌ها!

بخاطر ایمانی که به این دوره دارم، آنرا ۶ ماه گارانتی‌ نمونده‌ و ضمانت نامه خود را با افتخار امضا می‌نمایم

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

قطعا تمام انسان‌های زنده در هر شغل و در هر موقعیتی که باشند، دوست دارند بیشتر عمر کرده و بیشتر تاثیرگذار باشند، لذا این دوره برای همه اقشار، لازم، واجب و ضروری هست.

تصور کنید یک پزشک یا یک پرستار این دوره را گذرانده باشند و با اصول چهارگانه NLP و توصیه‌ی این سبک به درمان آشنا باشد، جقدر می‌تواند تاثیرگذار باشد.

این اصول از این قرار می‌باشند:
۱: همخوانی پزشک: یعنی پزشک یا پرستار ابتدا هیچ باز دارنده‌ای از درون، نسبت به توانایی‌های‌شان نداشته باشند، یا ساده‌تر بگویم، با شک و تردید نسبت به توانایی‌های‌شان به ملاقات بیمار نروند.
۲: باور همخوان بیمار: یعنی به بیمار بگوید که خودش و توانایی‌های سیستم ایمنی بدنش را دست کم‌ نگیرد و باور فوق العاده‌ای به خودش پیدا کند.
۳: وجود همخوانی میان پزشک و بیمار: یعنی بیمار و دکتر همدیگر را باور کرده و بپذیرند (این فاکتور بسیار مهم است!)
۴: از فیزیولوژیکی مستقیم، به شیوه‌های درمانی: یعنی در پله چهارم، به مباحث درمانی برسید، یا تصور کنید صاحب کسب‌وکار این دوره را ببینید و متوجه بشوید نگرانی و استرس چقدر می‌تواند کسب‌وکار و شخصیت فرد را تحت تاثیر قرار داده و میزان فروش او را به حداقل برساند.

“شاید تعجب کنید آمارهای جهانی حکایت از این دارند که افزایش فروش، با افزایش تغییر در شخصیت فروشنده همراه است. و این را اثبات نموده اند.” تصور کنید شما در جایگاهی، روحیه خود را در شرایط بحران از دست داده‌اید.

قطعا با یادگیری اصول تکنیک‌های خود شفادهی مجدد، توان شخصی خود را احیا خواهید نمود.

چرا دوست دارید زنده بمانید؟

این سوالی هست بسیار چالش برانگیز!

هرچند که عده زیادی در رایزنی ما ادعا کردند که دوست ندارند زنده بمانند، و وقتی ما گفتیم پس چرا زنده هستید؟ اشاره به خانواده و فرزندان خود کردند!

ولی وقتی دقیق بررسی کردیم، دیدیم این افراد معمولا جز نفراتی بودند که از ناکامی خویش، نوعی توجیه یا نوعی جشن ناکامی می‌گرفتند!

بنابراین هر موجود زنده‌ای دوست دارد زنده بماند، ولی اینک می‌خواهد با کدامین کیفیت زندگی کند؟! …

این همان مسئله‌ای هست که آن‌ها را متفاوت می‌کند.

بنابراین محتوای این دوره، به کیفیت زندگی شما کمک می‌کند.

giftحال هدیه خود را از لینک زیر دانلود کنید:

جهت شرکت در دوره، کارشناسان ما شما را همراهی خواهند نمود:


عرفان نوری: 09120164630

رامتین پورخالقی: 09136358866

خانم گنجی: 0935303478

خانم یکتایی: 09030570318

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
سلام دوست قدرتمند!
میتوانید سوال خود را در WhatsApp از ما بپرسید