رزومه احمد نوری

احمد نوری هستم


متولد 5 آذرماه 1356


حاصل تمام تلاش هایم منجر به شکل گیری متدی به نام TMB شده است:
T=Thought فکر
M=Mention ذکر
B=Body جسم

TMB را به عنوان مربیِ ورزش های رزمی، از دل هنرهای رزمی و NLP بیرون کشیدم و در مسیرِ تکاملیِ رویکرد خود، وارد مباحث مختلف ورزش، تمرین و عادت سازی شدم.
ابتدا خودم را از وزن 122.700، به 98 کیلوگرم رساندم و از نظر سایز، تغییری بیش از 28 سانتیمتر از شکم و به همین تناسب از قسمت های مختلف بدنم، ایجاد کردم.
از اول آذر ماه 1394، سمینارهای معارفه TMB را در اقصی نقاط کشور اجرا کردم که بدین ترتیب به بیش از 6000 نفر در کمتر از 2 سال، کمک کردم تا بتوانند از 4 کیلوگرم تا حدود 40 کیلوگرم از حجم کلی بدن خود بکاهند.
متد من، یک روش تغذیه محور یا ورزش محور نیست. TMB روشی بسیار خاص بر اساس خودآگاهی، تمرکز و سنجش می باشد که از طریق برنامه ریزی مجدد ذهن، فرد را نه تنها با کاهش حجم کلی بدن روبرو می کند، بلکه در دیگر جنبه های زندگی نیز موفق خواهد کرد.
من، احمد نوری، نه پزشک هستم، نه متخصص تغذیه و نه میلی به ورود به این حوزه های مهم و مقدس دارم. سبک من یادگیری و مربی گری است و معتقد هستم آنچه داریم را یاد گرفته ایم (چاقی، لاغری، افسردگی، استرس، کم خوابی، پرخوابی، تنبلی، شجاعت، ترس، حتی تناسب اندام، مباحث مالی، مباحث معنوی و ...) و آنچه را نداریم، یاد نگرفته ایم.
من، احمد نوری، با قدرت می گویم، من می توانم کمک کنم تا تو بتوانی وزن بدنت را کم کنی، حالت را خوب کنی و از دست موانع ذهنی خود رها بشوی ...
کافیست:
به من اعتماد کنی و مثل دوستان دیگر در مسیر بمانی.

راستی!
عکس تعدادِ انگشت شماری از همراهان TMB و فایل های صوتی و کلیپ های تصویری شان را با شما به اشتراک می گذارم. چون می دانم در روحیه ات نقش بسزایی خواهد داشت.

نمونه هایی از نتایج این متد را در کاهش وزن با متد TMB ببینید
در پایان،
از تو دوست قدرتمندی که بارها شکست های رژیمی را تجربه کرده ای یا اصلا از ترس یا بی تفاوتی، خودت به خودت فرصت رژیم و یا ورزش را نداده ای،

دعوت می کنم
تا در این فرصت الهی-انسانی شرکت کنی.

TMB تحولی تعادل آفرین است و معتقد است هر شخص می تواند حجم کلی بدنش را کاهش داده و با ایجاد عادت های زیربنایی (خودآگاهی، تمرکز و سنجش)، زندگی خود را تحت کنترل خویش در آورد.

افراد در ابتدا تحت تأثیر مردمان زندگیشان برنامه ریزی می شوند. لیکن در گذر زمان حق انتخاب داشته و می توانند با ساده ترین روش ها خود را از نو برنامه ریزی نمایند. جسم را می توان به ژست های افراد نسبت داد، حتی پاها، دست هاو نگاه ها هم در هر رفتار به سبک خاصی برنامه ریزی شده اند. فکر یک گفتگوی درونی است.


FORGOT PASSWORD ?
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
We do not share your personal details with anyone.
بزن بریم!
T M B
فوق العاده س!
در اتفاقات جالب و هیجان انگیز TMB همراه ما باشید!